Vārda dienu svin: Umberts, Herberts, Dailis / 17.05.2021

Lekcija ,,Dabas daudzveidības izzušana, ar to saistītās sekas un risinājumi”

Zemes st 202111. martā 10.a  klase ķīmijas stundu ietveros piedalījās Pasaules Dabas fonda rīkotājā lekcijā ,,Zemes stundas virtuālajā fokusā - dabas daudzveidības izzušana, ar to saistītās sekas un risinājumi".
Nodarbība - saruna tika organizēta saistībā ar tradīciju, jo kā ik gadu, tā arī šogad pirms Zemes stundas, martā, Pasaules Dabas Fonds dodas uz skolām - šoreiz virtuāli. Lektori- Pasaules Dabas fonds un Tetra Pak pārstāvis (Zemes stundas atbalstītājs).
Tematiskais dalījums- Pasaules Dabas Fonds stāsta par to Dzīvās planētas ziņojumā būtiskāko, piedāvā ieteikumus, kā katrs paši varam būt dabai draudzīgāki, bet TetraPak atklāj, kā uzņēmumi iet līdzi laikam un attīsta videi draudzīgus risinājumu.
Skolēnu viedoklis:
,,Es nekad vēl nebiju bijusi šādā lekcijā! Bija interesanti uzzināt, cik patiesībā daudz un dažādos veidos var glābt un saglabāt mūsu dabu..."
,,...lekcija lika aizdomāties par nodarīto postu, kas strauji mainās uz slikto pusi. Tā teikt, atvēra acis par situācijas nopietnību"
,,... uzzināju daudz dažādas lietas, par ko skolā nemāca. Domāju, vajag piesaistīt vēl citas klases, lai varētu vērst visu uz labo pusi kopā”

Antra Laizāne, 10.a klases audzinātāja un ķīmijas skolotāja

Piekļūstamības paziņojums