Vārda dienu svin: Valters, Renārs / 30.07.2021

«Literatūre/sākumskola».

Lit1Lit2Lit3Sākot ar 28. martu ik svētdienu LTV1 ēterā ir skatāms jauns raidījums “Literatūre / Sākumskola” – izglītojoša spēle 1 – 6. klašu skolēniem.  Katrā sērijā četri klasesbiedri no dažādām Latvijas skolām risina uzdevumus, kurus tiem sagatavojuši latviešu bērnu grāmatu autori.
Projekts “Literatūre / Sākumskola” tiek īstenots Valsts izglītības satura centra (VISC) ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.2/16/I/001, sadarbojoties Valsts Izglītības satura centram ar VFS Films un Latvijas Televīziju.
Kopš 2017. gada septembra Ādažu vidusskola ir aktīvi iesaistījusies VISC projekta īstenošanā, un 2.l klases komanda kopā ar klases audzinātāju Lindu Tūteri un bērnu grāmatas “Trakas lietas jeb ieraksti policijas dežūržurnālā” autori Ievu Samausku un raidījuma vadītājiem Gustavu Terzenu un Martu Selecku devās uz Ādažu pašvaldības policijas iecirkni. Kādus uzdevumus viņiem vajadzēja veikt policijas iecirknī, uzzināsiet, noskatoties raidījuma ierakstu.
Paldies skolotājai Lindai un 2.l klases komandai par veiksmīgu iesaistīšanos projektā!

Piekļūstamības paziņojums