Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Latvijas Leļļu teātris “Un atkal PIFS”

Pifs1Pifs2Pifs3Skolas soma LV100 krasains CopyLatvijas Leļļu teātris “Un atkal PIFS” 
08.05.2021. un 10.05.2021. 1. un 2 klases

Latvijas Leļļu teātra izrāde „Un atkal Pifs...” kopš pirmizrādes 1983. gadā piedzīvo arvien atkārtotus iestudējumus un veido Leļļu teātra zelta fondu.
Sunītis Pifs un runcis Herkuless, krustmāte Agate un krusttētiņš Tontons, Dudū un Rozālija – šie personāži neprasa komentārus ne Francijā, kur pirms daudziem gadiem tos radīja franču karikatūrists Žans Arnāls, ne Latvijā, kur tie pazīstami jau vairākām paaudzēm gan kā komiksu grāmatu, gan kā leļļu teātra izrāžu varoņi. Izrādē skanošās Ivara Vīgnera dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem kļuvušas par latviešu bērnu mūzikas klasiku.
Skolēnu iespaidi, vērtējums:
Uzzinot par iespēju noskatīties šo izrādi, bija jūtams bērnu un vecāku prieks. Ne visas ģimenes bieži apmeklē kultūras pasākumus, kad tas vēl bija plaši iespējams, tomēr tagad jūtams, ka slāpes pēc kultūras ir gājušas plašumos.
2. klasēs izrādi baudīja ne tikai bērni, liela daļa skatījās ģimenes lokā. Bija arī daži vecāki, kas izrādi gaidīja ar bērna cienīgu nepacietību, jo grāmata par Pifu ir bijusi viņu bērnības iecienītākā lasāmviela.
Kopumā atsauksmes par izrādi ir ļoti labas, bērniem paticis sižets, notikumi šķituši interesanti un uzmanību saistoši. Daži atsaucās, ka smējušies līdz asarām! Citi savukārt piebilda, ka jutuši dusmas un nepatiku pret kaķi Herkulesu un viņa izdarībām un lielu līdzjūtību pret galveno varoni Pifu. Interesanti, ka, lai gan sižets šķitis saistošs un izrāde kopumā patikusi, tiek pieminēts, ka nepatika, ka izrādē tik daudz dzied.
Bērni pamatā runā par Pifu un Herkulesu, mazāk piemin pārējos izrādes varoņus, bet atzīst, ka bez tiem arī izrāde nebūtu tik aizraujoša.
2. klasēs pēc izrādes noskatīšanās uzdevām bērniem uzdevumus, kuros gan testa veidā, gan atzīmējot pareizo/nepareizo apgalvojumu, bija iespēja pārbaudīt, cik uzmanīgi izrāde skatīta un, cik daudz palicis atmiņā. Rezultāti – teju 100% pareizu atbilžu! Kas mums patīk, to uzmanīgi arī skatāmies! 😊
Bērni un viņu vecāki ir ļoti pateicīgi par šīm iespējām ko sniedz programma Latvijas skolas soma! Ar nepacietību gaida nākamās izrādes, pasākumus un koncertus! 😊

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search