Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Digitālā drošības stunda “Kas jāzina un kā jārīkojas dzelzceļa tuvumā”

1 drosiba dzVasaras brīvdienas pavisam tuvu! Izmantojām iespēju un pieteicāmies Latvijas Dzelzceļa digitālajai drošības stundai, lai pirms gaidāmā brīvlaika skolēniem atgādinātu, cik svarīgi ir atcerēties par drošību arī dzelzceļa tuvumā.
24. un 25.maijā pa klašu grupām notika tiešsaites drošības stundas 1. – 11. klašu skolēniem “Kas jāzina un kā jārīkojas dzelzceļa tuvumā”. Nodarbību laikā LDz eksperti interaktīvā, skolēnu vecumposmam saprotamā veidā pastāstīja par to, kā pareizi un droši uzvesties dzelzceļa tuvumā un vilcienā, lai izvairītos no neuzmanības vai vieglprātības izraisītiem negadījumiem, tādējādi pasargājot savu un līdzcilvēku dzīvību. Drošības stundā varēja iepazīties arī ar reāliem stāstiem, ko izstāstīja paši cietušie, lai iepazīšanās ar citu cilvēku skaudro pieredzi palīdzētu mainītu skolēnu uzvedību.
DZIRDI, REDZI, DZĪVO! Svarīgi atcerēties, ka mūzikas klausīšanās austiņās, runāšana pa telefonu vai spēļu spēlēšana tajā – tik iecienītās jauniešu nodarbes, atrodoties dzelzceļa tuvumā, ievērojami apgrūtina uztveri un iespējamo risku novērtēšanu.
Paldies LDz ekspertiem: Grietai Kolosovai, Inesei Melnačai Tomam Altbergam un Tomam Kalnītim par novadītajām nodarbībām. Drošības stundā dzirdētais un redzētais atgādināja, ka ir jādomā tagad un tūlīt, ka visiem apnikušais teiciens “ESI UZMANĪGS”, tomēr nav tikai vārdi, bet reāla iespēja dzīvot ilgu un pilnvērtīgu dzīvi, ka katram pašam ir jādomā par savu drošību. Paldies!
Esi drošs, rīkojies atbildīgi! Esi atbildīgs par savu drošību un veselību, jo dzīvība katram ir tikai viena! Neesi pārdrošs!! Drošu un jauku vasaru!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search