Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Goda sertifikāti no UNESCO Louis François centra

VoyagesMārcis Pāvulītis (11.a), Anna Katrīna Adricka (11.c) un Krista Indriksone (11.c) saņēma CERTIFICAT D’HONNEUR. Apsveicam!!!
“Dārgie draugi no visas pasaules! Pirmkārt, mēs vēlamies pateikties jums par dalību un galvenokārt par pacietību. Drošības ierobežojumu dēļ, mums bija dažas grūtības, un mēs nevarējām laicīgi uzaicināt žūrijas locekļus darbu izvērtēšanai. Atgādinām, ka mūsu darbība pārsniedz vārdu "konkurss", jo mūsu mērķis ir saglabāt visus mākslas darbus kā liecību par mūsu kultūras daudzveidību, jo Luisa Fransuā centra misija ir ierakstīt bērnību un jaunību cilvēces atmiņā - tieši tāpēc mēs uzņemamies visu mākslas darbu “Mémoires du Futur®” saglabāšanu. Neaizmirstiet, ka esat daļa no viena no lielākajiem mākslas atmiņu projektiem pasaulē! Mēs esam ļoti pateicīgi un sirsnīgi pateicamies par sadarbību šajā lielajā projektā!

UNESCO Louis François centrs”

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search