Vārda dienu svin: Romāns, Romualds, Romualda / 04.08.2021

Skolēnu skatuves runas priekšnesumu konkurss noslēdzies

Skat runaIr noslēdzies VISC rīkotais “Skolēnu skatuves runas priekšnesumu konkurss”. Ādažu vidusskolu tajā pārstāvēja 2.klases skolnieks Jurijs Horoņko (skolotājas Inna Stepanova un Sandra Zdanovska) un 4.klases skolniece Lauma Līva Saklaure (skolotāja Dace Rozīte–Žagariņa).
Skatuves runas konkursa finālā piedalījās labākie no labākajiem, savu novadu un pilsētu uzvarētāji. Konkursa žūrija vērtēja runātāju iesūtītos video priekšnesumus.
Mūsu skolas skolēni šajā konkursā saņēma ļoti augstus vērtējumus – gan Jurijs, gan Lauma Līva ieguva augstāko pakāpi. Īpaši priecājamies, ka Lauma Līva Saklaure no žūrijas ir saņēmusi vislielāko punktu skaitu.
Sakām milzīgu paldies mūsu skolēniem, viņu vecākiem un pedagogiem par ieguldīto darbu!  Lasīt vairāk

Piekļūstamības paziņojums