Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs / 05.12.2021

Ādažu vidusskolas PII komandai 2.vieta konkursā “Šodien laukos 2021”

1 Zvsv Copy2 zvsv CopyJūlijā tradicionāli svin Zvejnieksvētkus. Lai rosinātu bērnu interesi par makšķerēšanu un zvejniecību, arī mūsu ĀVS PII šis mēnesis bija radošs, aizraujošs un izglītojošs – gatavojām īsus ilustratīvus aprakstus par kādu no Latvijā sastopamajām zivju sugām, pētījām un apkopojām faktus par zivju ēsmu veidiem, nozīmi loma iegūšanai. Kopīga ģimeniska nodarbe vienmēr rada bērnos prieku un sajūsmu, tāpēc veicinājām bērnos vēlmi iesaistīties projektos un aicinājām līdzdarboties viņu vecākus, lai piedalītos akcijā “Šodien laukos” par tēmu “Zvejniecība”.
Uzsākot jauno mācību gadu, saņēmām vēsti, ka esam ieguvuši godpilno otro vietu – mazie dalībnieki saņēma diplomu un konfektes, savukārt, lielo kopīgo balvu - Dāvanu karti 80 Eiro vērtībā izmantosim jaunu izzinošu materiālu iegādei.
APSVEICAM!

Piekļūstamības paziņojums