Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

2.e un 2.g klašu skolēnu mācību ekskursija

1 2eg2 2eg3 2eg4 2eg5 2eg6 2eg2.e un 2. g klases skolēni 16. septembrī devās mācību ekskursijā uz Līgatni.
Skolēni iepazinās ar papīra otrreizēju pārstrādi Erasmus KA2 projekta “Everything can be recycled, except the Earth” ietvaros, kurš jau otro gadu noris Ādažu vidusskolā sadarbībā ar  Lietuvas, Slovākijas, Turcijas, Spānijas un Itālijas skolēniem. Projekta viens no mērķiem ir sekmēt skolēnu informētību par vides aizsardzību un materiālu otrreizējo pārstrādi, padziļinot izpratni par dabas resursu nozīmi cilvēka dzīvē un nodrošināt to ar dažādu aktivitāšu palīdzību. Ar papīra otrreizēju pārstrādi skolēni iepazinās papīra darbnīcā Līgatnē mākslinieces Zinaīdas Ceskes vadībā, kura šobrīd vada papīrmākslas darbnīcu “Viktora vēstules” Siguldas pils kvartālā. Skolēni ar interesi klausījās mākslinieces interesanto stāstījumu par papīra rašanos, papīra gatavošanu gan no zīda, liniem, kokvilnas, klausījās pasaku par linu brīnumaino pārvēršanos grāmatās. Skolēni ar lielu aizrautību paši no papīra masas veidoja grāmatzīmes, rotāja ar augiem, ornamentiem, daudzveidīgiem nospiedumiem. Līgatnes dabas takā skolēni gidu pavadībā iepazinās ar Latvijas dabas vērtībām un vietējām savvaļas augu un dzīvnieku sugām.
Uzzinot vairāk par papīra otrreizējo pārstrādi, tās nozīmi un to darot, mēs varam palīdzēt veidot apkārtējo vidi daudz zaļāku! Domāsim zaļi!! Dzīvosim zaļi!!!

Dace Berķe-Berga un Liene Klēvere, klašu audzinātājas

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search