Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Labo darbu nedēļa 2021!

labo darbu nedela 2021 CopyLabo darbu nedēļa ir laiks, kad ikvienu aicinām aktīvi iesaistīties labo darbu veikšanā, lai sniegtu atbalstu ne tikai līdzcilvēkiem, dabai, dzīvniekiem, bet rastu gandarījumu par paveikto un palīdzētu paši sev kļūt par labākiem cilvēkiem.
Šajā nedēļā aicinām paveikt gan lielus, gan mazus darbus, lai Latvija kļūtu vēl skaistāka, sakoptāka (sakop savu istabu un vietējo apkārtni) un līdzcietīgāka (dalies ar sirds siltumu). Veiciet darbus, kas ir pašu ierosināti, izplānoti un īstenoti. Veiciet jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “paldies!”, tādējādi būs prieks par padarīto darbu arī jums!
Labi vārdi, smaids, sirsnīgs skatiens nemaksā neko, bet ir tik svarīgi un dārgi! Lai dzīve kļūst labāka, lai cilvēki ir laimīgāki!
Mēneša noslēgumā klasē pastāstīsim par saviem labajiem darbiem, apkoposim tos, dalīsimies... Lai labie darbi nebeidzas

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search