Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības pusaudžiem par personīgo higiēnu

HigNo 27.septembra līdz 7.oktobrim 6.abcdeg un 7.abdegl klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās par personīgo higiēnu. Divu nodarbību laikā interaktīvas spēles veidā tika apskatītas sekojošas tēmas: sviedru dziedzeru izmaiņas, pareiza ķermeņa higiēna un apģērba izvēle; roku higiēna, t.sk., roku mazgāšanas nozīme, biežums un pareiza mazgāšanas tehnika; sejas ādas izmaiņas, tās pareiza kopšana; matu un galvas ādas kopšana; mutes dobuma higiēna, t.sk., zobu tīrīšanas nozīme, biežums un pareiza tīrīšanas tehnika; intīmās zonas higiēna.
Nodarbību ietvaros skolēni, veidojot komandas, savā starpā sacentās pielietojot zināšanas un prasmes par dažādiem personīgās higiēnas aspektiem.
Rūpējies par sevi un Tev viss izdosies! https://www.youtube.com/watch?v=Rp7mWgsxz9c
Pēc nodarbībām visi dalībnieki saņems balvās dvielīšus un mitrās salvetes, kā arī informatīvo materiālu "Meitenes, puiši un pubertāte”, bet labākās komandas iegūs specbalvas. Savukārt pedagogi saņems informatīvo materiālu darbā ar 6.–7. klašu skolēniem par personīgās higiēnas jautājumiem.
Izdales materiālus saņemsim pēc skolēnu rudens brīvdienām.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search