Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

CSDD izglītības projekts “Gribu būt mobils!”

G B mobCeļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), turpinot aizsākto tradīciju satiksmes drošības izglītības projektu veidošanā, ir izstrādājusi mācību projektu “Gribu būt mobils!” jaunā veidolā, kas piemērots šī brīža situācijai un to virzītajām prasībām. Par drošību esam atbildīgi katrs, bet, lai varētu uzņemties atbildību ir jābūt zinošiem. Dalība projektā veicinās skolēnu izpratni un rosinās viņus augt par atbildīgām personībām, kas spēj identificēt apdraudējumus un riskus dažādās dzīves situācijās, tai skaitā ceļu satiksmē, mudinās izprast savus pienākumus, identificēt drošas rīcības soļus, precīzi formulēt un kritiski analizēt kompleksas problēmas, kas saistītas ar drošību.  Vairāk

Veiksmi!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search