Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs / 05.12.2021

Jaunas izvēles iespējas bibliotēkā

Jaunas gr 1 CopyJaunas gr 2 CopyBibliotēkā, izvēloties literatūru lasīšanai, skolēni arvien pamana plauktos jaunās grāmatas un labprāt iepazīstas ar tām. Tādēļ patīkami, ka Ādažu vidusskolas bibliotēka sākumskolas telpās savus lasītājus pēc brīvlaika varēs iepriecināt ar 30 jaunām grāmatām, kas jau atradušas  vietu plauktos, bet 5.-12. klašu skolēni jaunumus sagaidīs tuvākajā laikā.
Bibliotēkas grāmatu krājumu bagātina arī dāvinājumi, kas paplašina lasītāju izvēles iespējas. Paldies Jagodkinu ģimenei par nesenu dāsnu lielisku grāmatu dāvinājumu mazajiem lasītājiem! Paldies Ruku ģimenei un Ādažu vidusskolas atbalsta biedrībai (ĀVAB) par dāvinājumu, kas saņemts pirms dažām dienām un ieinteresēs dažāda vecuma skolēnus!
Ar pārliecību var teikt, ka savu lasītāju sagaidīs katra bibliotēkas krājumā reģistrētā grāmata.

Edīte Kāna un Olga Sasina, Ādažu vidusskolas bibliotekāres

Piekļūstamības paziņojums