Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs / 05.12.2021

Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektā SALTO

Salto Seminars CopyŠ.g. 4. - 8.oktobrī Ādažu vidusskolas skolotājas Daiga Būda, Anete Vaivade un Ādažu Brīvās Valdorfa skolas skolotāja Līga Jenča-Salcēviča piedalījās Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektā SALTO.
Mācības norisinājās Porto, Portugālē, kur ar dažādām mācību metodēm/ rīkiem katru dienu dalījās vairāki izglītības jomas darbinieki.
28. oktobrī skolotājas MS Teams vidē dalījās ar iespaidiem, vērtīgu informāciju un sniedza atbildes uz jautājumiem:
1) kas ir SALTO?
2) kā jebkurš izglītības darbinieks var nokļūt SALTO rīkotās apmācībās?
3) 3 izglītības metodes – vērtībās balstīta mācīšana, Escape room elementi mācību procesā un lomu spēles mācību procesā;
4) atklāt ķermeņa pozīciju/stāju, kurā jebkurš var saņemt visvairāk resursus ikdienā (Vērotāja pozīcija).
Skolotāju vērtības – atvērtība, dalīšanās un kopība! Paldies kolēģēm par jauko un izzinošo stundu ceturtdienas noslēgumā.

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e