Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs / 05.12.2021

Eiropas klubam - 19

ielugums ek Copy11. novembrī svinējām Eiropas kluba 19. gadadienu attālinātā formātā. Gadadiena- tas ir atskats uz jau paveikto un iecerēto. To, ka spējam produktīvi strādāt arī šī brīža apstākļos, apliecināja jaunākās grupas jauniešu (5.-9.kl.) un vecākās grupas (8.-12.kl.) dalībnieces Amandas veidotās prezentācijas. Tika iezīmētas arī nākotnes vīzijas. Tradicionālo prezidenta runu teica Emīls (jaunākā gr.) un to papildināja Danielas un Kristera emocionālā Briseles Eiropas Parlamenta apmeklējuma retrospekcija. Klubu gadadienā sveica skolas direktors Č.Batņa un direktora vietniece D.Dumpe. Sveicieniem pievienojās bijušie dalībnieki – Keita un Niklāvs.
Kluba gadadiena vienmēr saistās ar dažādām spēlēm. Šogad jaunākās grupas prezidents Emīls bija izveidojis Kohoot spēli par Eiropas Savienību. Spēlē piedalījās arī skolas vadības pārstāvji un viesi.
Noslēgumā tika izteiktas pateicības par sadarbību pašvaldībai, skolas vadībai, kolēģiem.
Gadadienas svinības iezīmēja jaunas sadarbības iespējas arī kluba grupu jauniešu starpā.
Paldies par sadarbību pasākuma izveidē jaunākās grupas vadītājām – Dacei Matisonei un Ievai Miķelsonei.

Sarmīte Savicka, kluba “Mazie eiropieši” skolotāja

Piekļūstamības paziņojums