Vārda dienu svin: Lolita, Vitolds / 30.05.2023

booked.net

Jaunumi

Izglītojoša nodarbība 1. un 2. klašu skolēniem “Man ir tīri zobi!”

15. Tiri znovembrī 1.abcdegikln un 2.abcdegil klašu skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā “Man ir tīri zobi!”, lai kopā ar speciālistiem pārrunātu par mutes dobuma un zobu veselību. Zobu veselība ir saistīta ar uztura lietošanas paradumiem, kā arī ar regulāru un pareizu zobu tīrīšanu.
Paldies projekta vadītājai Laurai Zvirbulei un uztura speciālistei Agritai Spēlmanei, kuras skolēniem saprotamā un saistošā veidā pastāstīja par veselīgiem un neveselīgiem produktiem; iepazīstināja skolēnus ar uztura produktiem, kuri ir veselīgi un kuri nav, jo kaitē zobu veselībai, liekot uzsvaru uz veselīga uztura jautājumiem saistībā ar mutes un zobu veselību; sniedza teorētiskas zināšanas mutes dobuma un zobu veselības veicināšanā un higiēnā; ar zobu mulāžas palīdzību demonstrēja pareizas zobu tīrīšanas tehnikas, kas ļāva skolēniem apgūt praktiskas iemaņas zobu tīrīšanā un nodarbības noslēgumā spēles metodes veidā jautājumu/atbilžu formātā nostiprināja nodarbības laikā iegūtās zināšanas.
Skolēni iepazinās ar lellēm Zobiņu Baltiņu un Zobgrauzi Urķi, kā arī uzzināja informāciju par zobu higiēnistu un zobārstu, un cik bieži tie ir jāapmeklē, kā arī tika motivēti regulāri un pareizi tīrīt zobus.
Paldies par mājas darbu un dāvanām – katrs skolēns saņems krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, krāsainu diplomu, zobu suku un frotē dvielīti.
Lai laba veselība, tīri un veseli zobi!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search