Vārda dienu svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte / 08.08.2022

booked.net

Jaunumi

Dalība konkursā “Prāta spēles”

afisaBiedrība “Eiropas Kustība Latvijā” īsteno projektu “Demokrāti JĀ!”. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas skolu demokrātijas kultūras stiprināšanai skolas ikdienā, apzinoties, ka nav pietiekami mācīt par demokrātiju, jo demokrātijā ir jādzīvo. Projekta ietvaros 25.novembrī norisinājās "Prāta spēles", kur piedalījās vairāk kā 130 dalībnieki no Latvijas skolu 7. - 12. klasēm. Konkursā bija ietverti jautājumi  par vēsturi, matemātiku, literatūru, ģeogrāfiju un mākslu. Dalībnieku vidū bija arī mūsu skolas Eiropas kluba biedri - Emīls Fricsons (9.a), Raiens  Purgailis (8.g) un Vivita Briede (8.g). 
Paldies skolotājām Dacei Matisonei un Ievai Miķelsonei par atbalstu skolēniem un palīdzību gatavošanās procesā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search