Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

Labais darbs – palīdzēt dzīvnieku patversmes “Labās mājas” iemītniekiem

1 labais darbs 1 Copy2 labais darbs 2 Copy3 labais darbs 3 Copy4 labais darbs 4 Copy5 labais darbs 5 Copy6 labais darbs 6 CopyKad aiz loga ir auksta ziema un visiem tā vien gribas būt siltumā, ir tik jauki veikt labu darbu un palīdzēt tiem, kuriem nav tā paveicies ar saimnieku mīlestību un patstāvīgām mājām.
1.b klase sāka rosīties jau pēc rudens brīvlaika, lai vispirms sašķirotu un atlasītu nevajadzīgās lietas katrs savās mājās – segas, pledus, vannas un virtuves dvieļus, gultas pārklājus. Tas viss tik ļoti noder dzīvniekiem patversmē, lai ziemas aukstumā nodrošinātu siltu un mīkstu guļvietu.
Ar vecāku atbalstu un palīdzību mums izdevās savākt vairāk par 30 kg mājās vairs nevajadzīgo lietu. Bērni sanesa ziedošanai arī dzīvnieku barību un rotaļlietas.
Visu savākto ziedojām dzīvnieku patversmei “Labās mājas” Rīgā. Apskatījām “Labās mājas” mājas lapu, zīmējām vēlējumus tur esošajiem un saimniekus gaidošajiem dzīvniekiem. 1.b klase cer, ka katrs nelaimē nonākušais sunītis vai kaķītis atradīs savas īstās mājas un visgādīgākos saimniekus.
Nodevām arī naudas ziedojumu, kas izveidojies no skolēnu atrastās naudas, kurai nav atradies īpašnieks.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search