Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

Dalība CSDD izglītības projektā “Gribu būt mobils!”

Gribu but mobilsApsveicam tēmas “Ceļa zīmes un ceļa apzīmējumi drošas satiksmes organizācijai” balvu ieguvējus: Mārtiņu Emīlu Lāci (6.g), Arturu Dzeni (8.c), Ernestu Brigmani-Briģi (8.a) un Annu Fiļipjonoku (8.c).
6. - 8. klašu skolēni, piedaloties CSDD projektā “Gribu būt mobils!”, mācību saturu apgūst patstāvīgi, zināšanu nostiprināšanai izpilda kontroluzdevumus, kas ļauj iegūt atgriezenisko saiti par mācītās vielas izpratni, veic pārbaudījuma darbu, saņem savu zināšanu novērtējumu. Šādā veidā skolēni interaktīvi gūst un pārbauda savas zināšanas satiksmes drošības jautājumos.
Vēlam veiksmi tēmas “Velosipēdistu sadarbība ar citiem satiksmes dalībniekiem” apguvē un pārbaudes testā.

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv