Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

Dalība CSDD izglītības projektā “Gribu būt mobils!”

Gribu but mobilsApsveicam tēmas “Ceļa zīmes un ceļa apzīmējumi drošas satiksmes organizācijai” balvu ieguvējus: Mārtiņu Emīlu Lāci (6.g), Arturu Dzeni (8.c), Ernestu Brigmani-Briģi (8.a) un Annu Fiļipjonoku (8.c).
6. - 8. klašu skolēni, piedaloties CSDD projektā “Gribu būt mobils!”, mācību saturu apgūst patstāvīgi, zināšanu nostiprināšanai izpilda kontroluzdevumus, kas ļauj iegūt atgriezenisko saiti par mācītās vielas izpratni, veic pārbaudījuma darbu, saņem savu zināšanu novērtējumu. Šādā veidā skolēni interaktīvi gūst un pārbauda savas zināšanas satiksmes drošības jautājumos.
Vēlam veiksmi tēmas “Velosipēdistu sadarbība ar citiem satiksmes dalībniekiem” apguvē un pārbaudes testā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search