Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

Izglītojošas nodarbības pusaudžiem par personīgo higiēnu un balvas

Pers hig6.abcdeg un 7.abdegl klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās par personīgo higiēnu. Nodarbību ietvaros skolēni veidoja komandas, savā starpā sacentās, pielietojot zināšanas un prasmes par dažādiem personīgās higiēnas aspektiem. Pirms Ziemassvētkiem visi dalībnieki saņēma balvās dvielīšus un mitrās salvetes, kā arī informatīvo materiālu "Meitenes, puiši un pubertāte”, bet labākās komandas un zinošākie skolēni ieguva papildus specbalvas – roku dezinfekcijas līdzekli un konfektes. Apsveicam balvu ieguvējus: Elīzu Briedi (6.a), Tomasu Drašku (6.a), Luīzi Zaščirinsku (6.b), Rolandu Svikli (6.b), Adrianu Krumpānu (6.b), Jēkabu Gulbi (6.c), Mariju Golubovu (6.d), Edgaru Bericu (6.d), Valēriju Saļukovu (6.d), Lieni Landratovu (6.e), Evelīnu Kokoreviču (6.e), Milanu Žukovu (6.g), Mārtiņu Emīlu Lāci (6.g), Kārli Gustavu Tīrumu (6.g), Evelīnu Plūmīti (6.g), Madaru Tīnu Vaivadi (6.g), Patrīciju Erdmani (7.a), Selīnu Krastu (7.a), Kseniju Struku (7.a), Margaritu Possi (7.b), Paulu Adriju Kazinieci (7.b), Elīzu Rogu (7.b), Ernestu Alsbergu (7.e), Robertu Birzuli (7.e), Konrādu Alsbergu (7.e), Alisi Saksoni (7.e), Alisi Ellu Zariņu (8.e), Angelinu Ivanovu (7.g), Keitu Buķeli (7.g), Raivi Uzuliņu (7.l), Niku Nagliņu (7.l), Patriku Briezi (7.l), Rihardu Misiņu (7.l) un 7.d klases komandu “LOX”.
Rūpējies par sevi un Tev viss izdosies!

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv