Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

Izglītojoša nodarbība “Esi savas dzīves menedžeris”.

dz menedz7. janvārī 10.a klases skolēniem izglītojošu un praktisku nodarbību cikla “Esi savas dzīves menedžeris”, otrā nodarbība “Kā risināt konfliktus un uzlabot savstarpējo komunikāciju”.
Lai varētu būt labs savas dzīves menedžeris, jāapzinās tie procesi, kas notiek dzīvē un jāliek lietā savas prasmes, lai tos virzītu gudri!
Civilizētā sabiedrībā mēs visi sagaidām no apkārtējiem cilvēkiem cieņpilnu komunikāciju, kurā visi ievērojam noteiktus gan rakstītus, gan nerakstītus likumus un sociālās normas. Jo vairāk cilvēks ir pieaudzis, jo vairāk no viņa sagaida sabiedrība – gan noteiktas prasmes uzvedībā, gan arī spēju veidot un uzturēt labas attiecības.
Konfliktu risināšanas prasmes ir vienas no vērtīgākajām, veidojot jebkuras attiecības, bet tās prasa arī zināmas iemaņas savu emociju kontrolē un spējā apzināties savas vajadzības.
Jaunieši nodarbībā runāja par konfliktiem, to risināšanu; par mobingu jeb ņirgāšanos; par iespējām saņemt palīdzību, ja tā nepieciešama un ieguva informāciju par veidiem kā celt savu pašvērtējumu.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search