Vārda dienu svin: Jūsma, Alīda / 31.05.2023

booked.net

Jaunumi

Starptautiskā Paldies diena

Paldies11. janvārī atzīmē Starptautisko „Paldies” dienu, lai atgādinātu, cik svarīgi ik dienas ir izrādīt pateicību un atcerēties tos cilvēkus, kas dod spēku būt tādiem, kādi mēs esam. Šie svētki ir sākušies pēc ANO un UNESCO iniciatīvas.
Pateicības vārdiem ir maģiska iedarbība, ar to palīdzību cilvēki dāvina prieku cits citam un pauž uzmanību, bez kuras nevar dzīvot neviens cilvēks. Visbiežāk pateicība tiek pausta, neaizdomājoties par tās jēgu. Pateicības vārdi ir mutiski glāsti, un tie spēj nomierināt un sasildīt ar savu siltumu. Galvenais, lai paldies tiktu teikts no visas sirds. Kopš seniem laikiem tautās eksistē ticējums – nedrīkst teikt paldies tajā mirklī, kad esi dusmīgs. Pateicība ir ārkārtīgi stipras emocijas, un to ir vērts iemācīties apzināti savā dzīvē izjust.
Spēja būt pateicīgam ir laimīgu cilvēku īpašība. Pateicības spēks uzlabo veselību, ceļ pašapziņu.
Esiet laimīgi! Pasakiet “Paldies!” cilvēkiem, kas ir blakus par iedvesmu, atbalstu, mīlestību!   Video

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search