Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

booked.net

Jaunumi

Piedalies konkursā “Mana psihiskā veselība – šodien un rīt”!

kokurss instrukcijaKonkursa “Mana psihiskā veselība šodien un rīt” ideja vēsta, ka tas, ko mēs darām šodien, ietekmē arī mūsu rītdienu. Arī sasaistē ar mācībām Covid-19 pandēmijas apstākļos – šodien esam skolā, rīt varam būt mājās – šāda veida dzīves ritma izmaiņas var ietekmēt mūsu labsajūtu, tādēļ šajā laikā ir būtiski mērķtiecīgi uzlabot savu psihisko veselību un ievērot veselīga miega paradumus. Piemēram, ja šodien laicīgi iesim gulēt, tad rīt gan možāki, gan priecīgāki modīsimies, kā arī visu dienu jutīsimies labāk. 
Lai piedalītos konkursā:   
Tev patstāvīgi jāizveido vizuāls radošais darbs, izmantojot brīvi izvēlētu vizuālās mākslas tehniku (grafiku, zīmējumu, aplikāciju, kolāžu, fotogrāfiju, digitālu fotomontāžu, maketu u.c.), kurā radoši jāattēlo 5 veidi Tu gan rūpējies par savu psihisko veselību, gan uzlabo miegu (piemēram, katru dienu ievēro dinamiskās pauzes, velti vismaz 8h miegam, pie dažādiem ekrāniem nepavadi ilgāk par 2h, u.tml.); Par izstrādāto radošo darbu jāizveido īss apraksts, kurā skaidrota darba ideja un vizuālais attēlojums (ne vairāk kā 100 vārdi);  
Radošais darbs un apraksts jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 7.marta plkst. 23:59.
Kāpēc piedalīties konkursā?
- 5 labākie radošo darbu autori iegūs savai klasei/sev āra spēli, ko varēs kopā spēlēt starpbrīžos/mājās, un lieliskas individuālās balvas (pateicības rakstu, auduma maisiņu un ūdens pudeli); - katrs konkursa dalībnieks saņems pateicības balvu
Lai veiksmīgāk sagatavotos konkursam un papildinātu savas zināšanas par konkursa tēmu, var izmantot gan SPKC, gan citu iestāžu izstrādātos informatīvos materiālus par psihiskās veselības veicināšanu un miega higiēnu
Infografika “Psihiskā veselība” Infografika “Veselīgs miegs: guli labi – jūties labi!” Rokasgrāmata “Pirmā psiholoģiskā palīdzība” Informatīvais materiāls “Esi dzīvei gatavs” 
Papildu informāciju par psihiskās veselības veicināšanu var lasīt SPKC mājaslapā sadaļā “Psihiskā veselība” un https://esparveselibu.lv/tema/psihiska-veseliba

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search