Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

Skolu atkarības profilakses programmas “UNPLUGGED” 4.pilotnodarbība “Smēķēšana: esi informēts(-a)”

WhatsApp Image 2022 02 28 at 11.22.3228. februārī 7.e klases skolēniem programmas “UNPLUGGED” 4.nodarbība “Smēķēšana: esi informēts(-a)”.
Šajā nodarbībā skolēniem tika sniegta informācija par atkarību izraisošām vielām un to iedarbību. Pusaudži atkarību izraisošās vielas sāk lietot sociālās pārliecības dēļ, jo domā, ka atkarību izraisošo vielu lietošana ir normāla un nepieciešama, lai iekļautos, vai arī tā ir sava veida dumpošanās.
Skolēni uzzināja par smēķēšanas sekām un, ka sagaidāmās sekas neatspoguļo reālās sekas, uzzināja, ka pieņemtie īstermiņa ieguvumi bieži tiek uzskatīti par svarīgākiem nekā ilgtermiņa nelabvēlīgā ietekme uz veselību, apsprieda, kāpēc cilvēki smēķē, kaut arī viņi zina par kaitējumu veselībai.
Nodarbības beigās tika izspēlēta Kahoot spēle, lai skolēni varētu pārbaudīt savas zināšanas.

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv