Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības “Es, Tu un Satversme”

E T SE T S 2E T S 3Ādažu vidusskola pieteicās dalībai Satversmes simtgadei veltītajā izglītojošajā kampaņā “Es, Tu un Satversme”, ko organizēja Tieslietu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Marta mēnesī Satversmes vēstnesis - RSU Juridiskās fakultātes profesors Jānis Grasis attālināti tiekas ar visiem 9.abcdeg klašu skolēniem, lai iepazīstinātu skolēnus ar Satversmi, tās vērtībām un nozīmi mūsu ikdienā, kā arī dalās savā profesionālajā pieredzē par valsts tiesiskajiem pamatiem. Kā Valsts prezidents Egils Levits teica, “svinot Satversmes simtgadi, mēs varam dziļāk un labāk apzināties to, ka mums ir sava valsts, ka mums ir savi likumi, ka mēs dzīvojam brīvā un demokrātiskā sabiedrībā, kur ikviena cilvēka tiesībām ir svars un nozīme”. Paldies, par interesantajām nodarbībām!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search