Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks / 18.05.2022

booked.net

Jaunumi

Skolu atkarības profilakses programmas “UNPLUGGED” 10.pilotnodarbība “Paņēmieni, kā tikt galā”

WhatsApp Image 2022 04 12 at 3.07.44 PM 1WhatsApp Image 2022 04 12 at 3.07.44 PM12. aprīlī 7.e klases skolēniem programmas “UNPLUGGED” 10.nodarbība “Paņēmieni, kā tikt galā”. Nodarbības mērķis noteikt veselīgu risinājumu stratēģijas; pārdomāt savas spēcīgās un vājās puses; uzzināt, ka negatīvās sajūtas nav nepareizas vai bīstamas; kā konstruktīvi tikt galā ar trūkumiem un ierobežojumiem.
Jaunieši dažkārt uzskata, ka vielu lietošana nodrošinās viņu pieņemšanu vienaudžu grupās vai ļaus viņiem tikt galā ar ģimenē vai skolā pastāvošajām problēmām. Patiesībā atkarību izraisošo vielu lietošana tikai atsvešina jauniešus no aktīvas savu personīgo un mācību jautājumu risināšanas. Šīs nodarbības laikā skolēni varēja noteikt veselīgas uzvedības stratēģijas, kas viņiem turpmāk varēs palīdzēt tikt galā ar sarežģītām situācijām. Skolēni pievērsās arī skumjām izjūtām, kuras varēja izraisīt Jēkaba stāsta galvenā darbība, skolēni runāja arī par negatīvām izjūtām. Ar skolēniem atkārtoti tika pārrunāts par to, kur saņemt individuālu palīdzību, ja tāda nepieciešama – sociālais pedagogs, skolas psihologs.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search