Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Ceļojošais leļļu teātris viesojas sākumskolā

Cel l t 1 CopySkolas soma LV100 foto21. un 22. aprīlī sākumskolā viesojās Ceļojošais leļļu teātris ar izrādi “Zivs cepure”. 1., 2. un 3.klašu skolēniem bija iespēja ļauties izrādes pārdzīvojumam.
Izrādes scenārija autors ir Agris Poikāns. Lomas ierunājuši vairāki aktieri: Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Māra Liniņa, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs. Skaņu ieraksts veikts: Meistara Ingusa Baušķenieka studijā un vadībā
Izrādē piedalījās: īpaši apdāvināta Cepure; strīpaina Tīģerzivs, kas zina visu; daži rūķi – Rūcītis, Ķērpītis, Diļļuks; rūķu meitene Roze; kā arī Bite; Lācis; neliels bariņš ļoti bīstamu, ar lejkannām bruņotu Gurķu, pelēks Mākonis un kāda ļoti uzbāzīga, bet no sabiedrības izolēta Radība.
Ko izrādē vērojām: rūķu ciemā viss ritēja savu gaitu, katrs veica savu pienākumu līdz brīdim, kad no upes tika izzvejota kāda dīvaina cepure, kas rūķiem ļāva iegūt visus labumus bez piepūles un rūķi to labprāt izmantoja, līdz kamēr viss mainījās – rūķi kļuva tukli, jo nebija vajadzības kustēties; tie sirga slinkumā un arī visa apkārtne bija nesakopta, aizaugusi. Tad kādu dienu tie saprata, ka bez piepūles iegūti labumi var sagraut visu pasauli.
Viss, kas ir ap mums, savu vērtību iegūst tikai tad, kad mēs tam veltam savu laiku un darbu!
Skolēniem patika – krāsainās, izteiksmīgās lelles; krāšņās dekorācijas un mūzika. Foto
Paldies projektam “Latvijas skolas soma”!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search