Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

Dalība “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2022”sacensībās

logo forums csdd 2022 web 1024x6762020. un 2021. gadā Latvijā noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi liedza notikt publiskiem pasākumiem, tādēļ šogad skolēni pēc pārtraukuma bija aicināti uz „Jauno satiksmes dalībnieku forumu 2022” ar devīzi #braucdroši.
„Jauno satiksmes dalībnieku forums” šogad norisināsies trīs kārtās, startējot ar valsts reģionālajām sacensībām maijā. Tām sekos Latvijas fināla sacensības Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā. Savukārt, trešā kārta – Latvijas izlases sagatavošanās un dalība Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās – notiks Horvātijā, Zadarā, septembra beigās, pulcējot labākos jaunos velosipēdistus no visas Eiropas.
„Jauno satiksmes dalībnieku foruma” norise:
Pirmās kārtas: 27 reģionālās sacensības visā Latvijā laikā no 2. līdz 20. maijam. Ādažu vidusskolas skolēni sacensībās piedalījās 16. maijā.
Pirmās kārtas sacensībās, veicot četrus posmus, kuros iekļauti šādi pārbaudījumi – ceļu satiksmes noteikumu un satiksmes drošības jautājumi (velosipēdu vadītāju kvalifikācijas eksāmens), pirmās palīdzības sniegšana, velosipēdu tehniskā stāvokļa pārbaude un praktiskās braukšanas iemaņu pārbaudījumi startēja 4 skolēni.
Divi mūsu skolas skolēni – Kristers Jurdžs (5.b) un Leo Lusts (5.e) izcīnīja iespēju piedalīties otrās kārtas sacensībās. Apsveicam!!!
Otrās kārtas: Latvijas fināla sacensības, kompleksajā sporta bāzē, Rīgā 1. jūnijā. Vēlam veiksmi! Paldies velo pulciņa vadītājai Evai Jākobsonei.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search