Vārda dienu svin: Lolita, Vitolds / 30.05.2023

booked.net

Jaunumi

E faktoriņš

ef 0Eiropas dienu ietvaros sākotnēji tika plānots turpināt muzikālā konkursā E faktors tradīciju. Tomēr esošais laiks ir būtiski ietekmējis jauniešu intereses un uzdrošināšanās spējas. Pieteikušies bija 3 dalībnieki un kā loģisks risinājums bija veidot kamerkoncertiņu. Radošā procesa rezultāts bija koncertlekcijas formāts.  Koncertlekcijas vadītājs un dziedātājs Ojārs Jānis Felšs (12.b) eksperimentēja arī pašpietiekamu muzikālā pavadījuma autonomu izmantošanu. Tas samazināja koncerta īstenošanā  iesaistīto personu skaitu līdz minimumam. Koncertā skanēja dziesmas no dažādām multfilmām ( Patrīcija Virka - 8.l), par mīlestību (Kamilla Kudasova - 8.d) un arī rokenrola karaļa Elvisa dziesma Ojāra Jāņa izpildījumā. Savā iepriekšējā E faktora pieredzē dalījās Patrīcija un Ojārs Jānis. Savukārt  Kamillai bija iespēja izteikties par saviem turpmākajiem plāniem mūzikas jomā. Skatītāji atsaucīgi novērtēja dalībnieku priekšnesumu. Klausītāju vidū bija skolas direktors Č.Batņa, skoltājas M.Balode un I.Saulīte. Savukārt klausītāji pārstāvēja 8.d un 8.l un 10.c klases.  Balviņas bija no EP pārstāvniecības Latvijā 
sk.S.Savicka, Foto - Gustavs Hugo Joksts (10.c)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search