Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

Mācību ekskursiju uz Biznesa augstskolu "Turība"

1 WhatsApp Image 2022 05 31 at 10.40.14 AM27. maijā 10.c un 10. e klases skolēni apmeklēja Biznesa augstskolu Turība, kur skolēniem bija iespēja noklausīties prezentāciju par augstskolu un tās piedāvājumiem, tad skolēni devās nelielā ekskursijā pa augstskolas Turības kvartālu jeb studentu pilsētiņu, kur apmeklēja vairākas praktiskās telpas, sporta zāli, kafejnīcas, studējošo kopmītnes un Biznesa inkubatora telpas.
Pēc BA Turība apskates skolēni atgriezās atpakaļ uz auditoriju, kur viņus sagaidīja augstskolas pasniedzēji. Skolēni ar šiem pasniedzējiem izrunāja visu gan par studiju pieredzi Turībā, gan par dažādām lietām savā nozarē!
Paldies BA Turība reklāmas speciālistam un Studentu pašpārvaldes vice prezidentam Artūram Patjomkinam par lieliski organizēto ekskursiju. Foto

Uldis Tomass Šimens, pedagogs karjeras konsultants

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search