Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

booked.net

Jaunumi

4.c pārgājienā “Zvaniņu ceļš”

1 zv ceļš 4c 104. c klase savu pēdējo mācību dienu pavadīja 12 km garajā pastaigā. Pastaigas sākās pie sākumskolas ēkas, bet turpinājās pa dambi gar Gauju. Pastaigas laikā skolēni izbaudīja sauli un izpriecājās ar pieneņpūkām. Galamērķis bija "Zvaniņu ceļš", kur bija iespēja apskatīt un izmēģināt dažnedažādus zvaniņus. Gatavojoties pārgājienam, skolēni iepriekš jau sagatavoja pašdarinātus vēja zvanus, kurus iekāra zaros. Ejot atpakaļ uz skolu, nolēmām izmantot iespēju un ielēkt košajā rapsī, kas vilināja ar savu skaitumu un krāsu. Skolēnu pierunātai skolotājai nekas neatlika, kā apstāties pie tuvākā benzīntanka, lai notiesātu saldējumus un tikai tad turpināt savu ceļu uz skolu. Foto

Eva Bunkeviča, 4.c klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search