Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

“Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2022” 2.kārtas sacensības

JSDF20221. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcējās Latvijas reģionu labākie jaunie satiksmes dalībnieki, kas spraigās un aizraujošās sacensībās cīnījās par iespēju iekļūt Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlasē. No Ādažu vidusskolas iespēju sacensībās piedalīties bija izcīnījuši Kristers Jurdžs (5.b dienu.) un Leo Lusts (5.e). Skolēni pavadīja piedzīvojumiem bagātu un piepildītu dienu.
Paldies skolēniem: Kristeram un Leo – par izturību un centību! Video
Paldies skolotājai Evai Jākobsonei, kas dalībniekus palīdzēja sagatavot sacensībām, - par aizrautību, neizsīkstošajām darba spējām un apņēmību.
Paldies vecākiem par atbalstu.

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv