Vārda dienu svin: Sandis, Uldis, Ulvis / 04.07.2022

Metodiskā diena Ādažu vidusskolā

met d8. jūnijā norisinājās Ādažu vidusskolas pedagogu metodiskā dienā, kopā pulcējot gandrīz visus skolas pedagogus.
Metodiskā diena tika rīkota ar mērķi, lai kopīgi atskatītos uz šajā mācību gadā paveikto un plānotu turpmākās paveicamās lietas, lai Ādažu vidusskola kļūtu ne tikai par labāku izglītības iestādi, bet arī darba vidi ik katram pedagogam.
Darba ieskaņā pedagogus priecēja Ādažu mūzikas skolas Trio ar skaistu koncertu un saulgriežu laikam piestāvošām skaņām.
Turpinājumā sekoja Ādažu vidusskola direktora uzruna un novēlējums ar Maikla Džordana vārdiem: "Talants uzvar spēlēs, bet komandas darbs un izlūkošana uzvar čempionātos".
Darba daļā pedagogi piedalījās 5 darba grupās diskutējot par tādām tēmām, kā: Skolēns Ādažu vidusskolā, Skolotājs Ādažu vidusskolā, iekšējās kārtību noteikumu un vērtēšanas sistēmas uzlabošana, dalība projektos un profesionālajā pilnveidē, kā arī sapņo sapni, par savu sapņu Ādažu vidusskolu.
Diena paskrēja nemanot, tika iegūti gan vērtīgi ieteikumu un idejas nākamā mācību gada darba uzlabošanai, gan iespēja visiem sanākt kopā pēc ilgāka pārtraukuma!
Metodiskās dienas dalībnieki atzina, ka šādas dienas ir vērtīgas un nākotnē nepieciešams atkārtot un ieviest kā Ādažu vidusskolas tradīciju!
Paldies ik katram kas iesaistījās!

Alma Brinkmane, direktora vietniece izglītības jomā projektu vadībā

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv