Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Diskusija “Kafija ar skolas vadību”

1WhatsApp Image 2022 10 21 at 11.14.5421. oktobrī Ādažu vidusskolā norisinājās otrā diskusija "Kafija ar skolas vadību", kopā tiekoties skolas skolēniem un vadības pārstāvjiem un diskutējot par būtiskāko skolas dzīvē. Šī diskusija bija īpaša arī ar to, ka piedalījās Ādažu vidusskolas direktora pienākumu izpildītāja Solvita Vasiļevska.
Skolēni sniedza savu skatījumu tādās tēmās kā: emocionālā vide skolā, ieteikumi mācību procesa uzlabošanai, skolas vides uzlabošana un iekšējās kārtības uzlabošana. Caur dažādām aktivitātēm skolēniem bija iespēja izteikt savu viedokli un ietekmēt skolā notiekošo. “Kafija ar skolas vadību” ir kā viens no instrumentiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu skolēnu līdzdalību skolas dzīves veidošanā un uzlabošanā! Paldies ik katram kurš iesaistījās! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search