Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021" noslēguma pasākumā nozīmīga tikšanās

1 IMG 20221104 145753 BURST002Nav vairs grūti saskaitīt 2022. gada atlikušās dienas, jau pilnā sparā rit LNB lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022” darbs, bet Ādažu lasītāji 4. novembrī vēl pakavējās marta noskaņās, tiekoties “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” noslēguma pasākumā, kuru organizēja Ādažu bibliotēka kopā ar Ādažu vidusskolas bibliotēku un kas notika Ādažu vidusskolas sākumskolas aulā.
4. novembrī dalībniekiem bija lieliska iespēja tikties ar rakstnieci Agnesi Vanagu, “Bērnu žūrijas 2021” labākās grāmatas “Pagalma enciklopēdija” autori, kas gan ieskicēja šīs grāmatas tapšanas nianses, gan ļoti aizraujoši stāstīja par grāmatu “Plastmasas huligāni”, demonstrējot spilgtu prezentāciju un rosinot pat vismazākos klausītājus domāt par plastmasas izstrādājumu vietu mūsu ikdienā, vides piesārņojumu un ar to saistītajām nākotnes problēmām. Bet pēc grāmatas “Plastmasas huligāni” motīviem veidotā animācijas filma bija interesants un emocionāls rakstnieces uzstāšanās nobeigums.
Agnese Vanaga atklāja, ka top arī nākamā grāmata, kurā parādītas ūdeņu piesārņojuma aktualitātes. Skolēnu ieinteresētība un individuāli uzdotie jautājumi sarunā ar rakstnieci liecināja, ka pasākumā dzirdētais ir aizrāvis, ka jaunā grāmata nepaliks nepamanīta un ka tā tiks ieazīta ar situāciju izprotoša lasītāja attieksmi.   Foto

Edīte Kāna un Olga Sasina, skolu bibliotekāres

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search