Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Mārtiņdiena Ādažu vidusskolas PII

1 Martind"Visi saka, visi saka: Mārtiņdiena, Mārtiņdiena! Kaut varētu Mārtiņdienu aiz ausīm noturēt!"  
Mūsu senči  šo dienu svinēja, ejot budēļos un sarūpējot bagātīgu mielastu. Tagad visvairāk par Mārtiņdienu priecājas bērni bērnudārzos, kur iet ķekatās un rotaļās, dzied, danco, min mīklas un priecājas par Mārtiņdienas tirdziņu!
PRIEKU VAR PIEDZĪVOT UN PRIEKU VAR RADĪT! SAKĀM SIRSNĪGU  PALDIES VECĀKIEM, KAS  RADOŠI DARBOJUŠIES  KOPĀ AR SAVU BĒRNU,  GATAVOJOT  TIRGUS PRECI, LAI  MĀRTIŅDIENAS TIRDZIŅŠ ĀDAŽU VIDUSSKOLAS PII  BŪTU DAUDZVEIDĪGIEM PIEDĀVĀJUMIEM BAGĀTS! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search