Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Valmieras Drāmas teātris “Cilvēkam vajag suni”

C V S1C V S2Skolas soma LV100 fotoValmieras Drāmas teātris “Cilvēkam vajag suni”
29.11.2022. 5.g klase

Š.g. 29. novembrī 5.g klases skolēni kopā ar savu audzinātāju Ilzi Sticenko noskatījās Valmieras Drāmas teātra viesizrādi Dailes teātrī “Cilvēkam vajag suni”. Šī ir sirsnīga un brīžiem sāpīga izrāde visai ģimenei par savstarpējām attiecībām un suņa nepieciešamību, beznosacījuma mīlestību, uzticību un rūpēm. Viss sākas ar to, kad Suņu vīrs uz pilsētu ved pārdot četrus kucēnus. Kādus jaunos saimniekus viņiem laimēsies sastapt un cik atšķirīgi veidosies suņuku likteņi to varam vērot un līdzpārdzīvot.
Pēc izrādes noskatīšanās pārrunājām ar bērniem redzēto. Viņu vērtējums bija pozitīvs – viņi  novērtēja iespēju apmeklēt teātri un klātienē noskatīties šo izrādi!

5. g kases audzinātāja Ilze Sticenko

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search