Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Dabaszinību diena 9. klašu skolēniem

1 Dab z d22. decembrī Ādažu vidusskolā notika dabaszinību diena 9. klasēm.
Dabaszinību skolotāji: Ligita Strautniece, Māra Balode, Antra Laizāne, Agne Tautere, Nadežda Grūbe, Regīna Šiltere, Aina Jermacāne, Mārtiņš Jirgensons un Mārtiņš Porozovs sagatavoja radošus uzdevumus.
Skolēniem bija iespēja veikt praktiskus uzdevumus ķīmijā un fizikā, šķirot atkritumus, būvēt kalna modeli, salikt puzli, ģeogrāfijā kartē atrast un parādīt valstis, aplūkot mikroskopā orgānus, fotografēt, zīmēt bioloģisko zīmējumu un skaidrot orgāna nozīmi, izpētīt skujkokus bioloģijā.
Radoši, interesanti un izzinoši pavadīta diena!!! Paldies skolas dabaszinātņu metodiskās katedras skolotājiem. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search