Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis / 06.06.2023

booked.net

Jaunumi

Pasaules ūdens diena

1 Udens diena22. martā, tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena un Ādažu vidusskolas PII grupās tika organizēti dažādi izglītojoši un informatīvi pasākumi, lai pievērstu uzmanību ūdens svarīgajai lomai mūsu dzīvē, tā ietekmei uz dzīvo, nedzīvo dabu. Tika rīkotas gan spēles, gan rotaļas, gan eksperimenti. “Burtiņu” grupas bērniem īpašu prieku sagādāja muzicēšana, izmantojot ar ūdeni piepildītas glāzes - ūdens daudzums piedod katrai glāzei savu toņkārtu un skanējuma dzidrumu, katram bija iespēja atskaņot savu skaņdarbu.
Tapa radoši darbi “Kāpēcīšu” un “Ābecītes” grupās, bet “Rakaru” grupas audzēkņi pat piedalās VENDEN rīkotajā konkursā, kas veltīts Pasaules Ūdens dienai.
Darbiņi pieejami šeit:  https://udensdiena.lv/konkursa-darbi?school_id=738
Iepazīsimies ar darbiem, izvērtēsim un BALSOSIM! Balsot iespējams līdz 29.martam vienu reizi dienā par katru no darbiem! Balsot var izmantojot Facebook un/vai Google kontu.
Profesijas, kas ir tieši saistītas ar jūru, prasa daudzas profesionālas prasmes un noteiktas personiskās īpašības- par to pārliecinājās: ”Cipariņu” bērni, jo ciemos bija ieradies Zanes tētis - jūrnieks, kurš dalījās pieredzē un atbildēja uz bērnu jautājumiem.
Aizsargāsim un rūpēsimies par mūsu planētas ūdens resursiem! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search