Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības par traumatisma profilaksi 5. - 11. klašu skolēniem

1 IMG 20230324 083657No 22. līdz 27. martam 5. - 11. klašu skolēniem notika izglītojoša nodarbība par traumatisma profilaksi. Nodarbības laikā jauniešiem bija iespēja pārrunāt gan to, ar kādiem riska faktoriem nākas saskarties ikdienā, gan kā šos riska faktorus mazināt. Tāpat tika pārrunāts tas, kā jārīkojas traumu gadījumā. Izmantojot interaktīvas spēles, grupu darbu un diskusijas tika aktualizētas dažādas situācijas, kurās iespējams gūt traumas, - sadzīvē, atrodoties uz ceļa, aktīvi pavadot brīvo laiku, sportojot u.tml. Jaunieši aktīvi dalījās savā pieredzē un iesaistījās diskusijās ar nodarbību vadītājiem.
Liels paldies lektoriem! Skolēni atzinīgi atsaucās par nodarbībām. Komentāros – interesanti, lietderīgi, pamācoši, aktīvi un aizraujoši!
Rūpēsimies katrs par savu un līdzcilvēku drošību! Būsim atbildīgi, novērtēsim situācijas, rīkosimies apdomīgi un atbildīgi!!! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search