Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Mūzikas ierakstu studijā AUSS.studio

IMG 20230328 WA0006latvijas skolas soma logo krasains 128. martā 6.c klases skolēni devās uz projekta “Latvijas Skolas soma” piedāvāto nodarbību Baltijā lielākajā un modernākajā mūzikas ierakstu studijā AUSS.studio, kur savus skaņdarbus un dziesmas ieraksta gan R.Pauls, gan "Prāta Vētra", gan "Citi zēni", gan vēl daudz citu mākslinieku.
Nodarbības "Skaņu detektīvs" laikā, skolēni iepazinās ar skaņas pasauli - uzzināja, kas ir skaņa un kā tā rodas, kā arī iepazinās ar skaņas ierakstu procesu. Interesanti bija uzzināt, ka diezgan daudz palīgierīces, kas tiek izmantotas skaņu ierakstu procesā visā pasaulē, tiek ražotas tieši Latvijā - piemēram, mikrofons, kuru izmanto arī Lady Gaga. Uzzinājām, ka šeit top ne tikai mūzikas ieraksti, bet tiek filmēti arī dziesmu videoklipi un pat raidījumi. Nodarbības laikā mums bija iespēja pārliecināties, ka ierakstu studija ir uzbūvēta tā, ka, strādājot blakus telpās un vienam otru redzot caur logu, telpās radītā skaņa "kaimiņu" netraucē. Skolēni arī izmantoja iespēju un nodarbības noslēgumā uzdeva sev interesējošos jautājumus, tādējādi padziļinot izpratni par skaņas pasauli.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search