Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Radīsim svētku sajūtu kopā!

Balto kreklu dienasMaijs. Šķiet, pats vārds liek plašāk pasmaidīt un ilgoties pēc saules, siltuma un lielās dabas ziedēšanas. Turklāt – ne tikai tādas vārīgas un apdomīgas ziedēšanas, baidoties no salnām, bet tādas – ar spēku, ar pilnu krūti, ar lielu sparu.
4. maijs jau 33. gadu ir Latvijas otrā Neatkarības diena. Lai arī pēc tās vēl nāca barikādes, bija šaušana, tanki un upuri, lielā izvēle bija izdarīta. Šis vēstures fakts ir pavasara sveicienu un mūsu cieņas Latvijai izrādīšanas vērts. Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu 4.maijā, vēlamies svētku sajūtu ienest arī skolā! Tāpēc, aicinām 2. un 3.maijā uz skolu nākt baltā kreklā! Tādējādi ne tiki ienesot skolā svētku sajūtu, bet arī godinot mūsu neatkarību! 4.maijā būsim kopā ģimenes lokā - sagaidīsim svētkus priecīgā noskaņojumā, uzklāsim baltus galdautus un svinēsim mūsu brīvību!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search