Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Koncertlekcija “Gadskārtu dziesmas”

1 Tautumeitas9latvijas skolas soma logo krasains 128. aprīlī - pirmssvētku nedēļas noslēgumā - 6. un 7. klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt tautas mūzikas koncertlekciju sākumskolas aulā “Gadskārtu dziesmas” – alternatīvo mācību stundu Latvijas vēsturē un mūzikā.
Grupas “Tautumeitas” dalībnieces māsas Asnate un Aurēlija Rancānes kopā ar skolēniem izdzīvoja un izdziedāja cilvēka mūža vienu gadu. Gadu, dzīvojot saskaņā ar dabu, latviešu tradīcijām un svinot gadskārtu svētkus.
Kopā tika dziedātas dziesmas, stāstīti stāsti, ko papildināja foto un video vēsturiskie fragmenti. Skolēni pēc koncerta atgriezās Ādažu vidusskolā enerģētiski uzlādēti un pilni pozitīvām emocijām! Koncertlekcija organizēta pateicoties “Latvijas Skolas Somas” dotajai iespējai. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search