Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Erasmus+ projekta “Eat right! Move right! Feel right!” vizīte Vācijā

Foto VacijaErasmus+ projekta nr. 2020-1-DE03-KA229-077241_3 “Eat right! Move right! Feel right!” mācību brauciens uz Vāciju, Celles Ernestinum ģimnāziju 2023.gada maijā.
No 6.-13.maijam 4 Ādažu vidusskolas 10.klašu skolēni un viens pedagogs – vācu valodas skolotāja Baiba Lauska- atrodas Vācijas pilsētā Celle, kur nedēļas garumā risinās projekta pēdējais mācību brauciens.
Brauciena ietvaros tiks realizētas vairākas aktivitātes projekta mērķu un uzdevumu ietvaros, kā arī braucieni uz Vācijas pilsētām- Hanoveri un Hamburgu, lai iepazītu uzņemošās valsts- Vācijas- kultūru un vēsturi. Projekta braucienā piedalās 4 valstis- Vācija, Turcija, Itālija un Latvija. Jauniešiem un pedagogiem ir ieplānots darboties daudzās starptautisko grupu aktivitātēs un veikt dažādus izglītojošus un sportiskus uzdevumus skolā un arī pilsētā.
Pedagogiem brauciena laikā paredzēts strādāt pie projekta noslēguma atskaišu plāna un paveikto aktivitāšu izvērtēšanas.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search