Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Tikšanās ar Eiropas Kustības Latvijā ģenerālsekretāri Lieni Valdmani

1 20230508 1018298. maijā sākumskolā viesojās Eiropas Kustības Latvijā ģenerālsekretāre Liene Valdmane, kura vadīja izglītojošu nodarbību mazajam skolēniem pieejamā un saprotošā veidā par Eiropas Savienību - tās veidošanos, mērķiem, simboliem, dalībvalstu sastāvu, un darbību. Tā svarīgā lieta, ko katrs saņēma - apziņa, ka valstu attīstību un labklājību veido kopīga draudzīga sadarbība, sapratne, godīgums, atbalsts un miers. Paldies par šo izzinošo mācību stundu!
Liene Valdmane: “Ir cilvēki, kuri gaida visu uz zelta paplātes un dusmojas, ja kaut kas nav tā. Un ir otri –  tie, kuri redz, ko var darīt, lai mēs visi dzīvotu labāk, un dara! EKL pulcē šādus cilvēkus, tāpēc nerimst enerģija, entuziasms un rodas arvien jaunas idejas, jo darāmā vēl ir daudz!” Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search