Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Eiropas mēnesis noslēdzies!

0002023. gada Eiropas mēnesis  Ādažu vidusskolā tika rīkots Eiropas Prasmju gada ietvaros, kur galvenais akcents bija konkurētspējas, līdzdalības un talanta veicināšana. Mēneša laikā īpaši intensīvi īstenoja vairākus jaunus projektus - galda tenisa pāru zibensturnīru un konkursu E faktors. Vairākus E faktora dalībniekus (grupu "Amfora" un solisti Kamillu) redzēsim arī šī gada Gaujas svētkos 27. maijā. Pēc pandēmijas laikā zināmā mērā bija samazinājusies klašu aktivitāte. Kā prioritāte izvirzījās indivīda pašapliecināšanās. Klašu reitingā visaktīvākās bija 6. klases, kas aktīvi piedalījās arī skolēnu aptaujā par  ārpus stundu pasākumu izvēli jau nākošajam mācību gadam. Zelta diplomu ieguva 6.c klase,  audzinātāja Baiba Lauska, Sudraba diplomu - 6.b klase, audzinātājs Jevgeņijs Ļitvinovs un Bronzas diplomu - 6.e klase,  audzinātāja Sanita Čiževska.  Eiropas mēneša ietvaros, akcentējot "Zaļo domāšanu", tika piedāvāta iespēja piedalīties ENO ART konkursā - Mistiskās būtnes, kur izejmateriāli ir otrreizēji izmantojamie resursi. (ENO ir globāls skolu un kopienu tīkls ilgtspējīgai attīstībai. Ādažu vidusskola ir dalībniece no 2004. gada, kad Miera dienas ietvaros stāda kokus). ENO ART konkursā galveno balvu iegūst 8.g klases darbs "Pupuķis", autores Laura, Ieva un Ieva Lotte. Darbs tiek virzīts uz starptautisko izstādi Slovākijā. Otrs veiksmīgais darbs "Zaļā feja" bija no 6.c klases, autori - Sana, Rūdolfs, Aleksandra un Amanda.  Balvas no Eiropas kluba exprezidenta E.Ikstena un EP pārstāvniecības Latvijā balvu fonda. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search