Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Dabaszinību olimpiāde 5.klašu komandām

1 IMG 041318.maijā skolā norisinājās dabaszinību olimpiāde, kurā piedalījās 5. klašu skolēnu komandas. Skolēni varēja pārbaudīt savas prasmes un zināšanas. Ieguva pieredzi problēmu risināšanā - kā rīkoties jaunās situācijās, radīt produktu un demonstrēt prasmi sadarboties.
Par olimpiāžu uzvarētājiem kļuva:
1. vieta 5.e klasei  (Vītols Toms Augusts, Rimšāns Rinalds, Kazaks Roberts, Lagutins Daniels, Krastiņš Jēkabs)
2. vieta 5.g klasei (Atteka Ritvars, Auns Miķelis, Gavrilko Ričards, Kārkliņš Kārlis, Siliņa Alise)
3. vieta 5.c klasei (Štengele Grēta, Ābele Rebeka, Černokozinska Helēna, Zanders Marks, Ozerskis Eduards Jānis)
Pateicība par dalību olimpiādē: 5. a klasei (Tauvēna Sofija, Ruso Markus, Semjonova Freija, Rožkalns Otto, Arnicāns Gustavs); 5.b klasei (Lorenca Nikola, Šaraka Kristiāna, Ķergalve Dārta, Balode Karlīna, Nāzare Līva); 5.d klasei (Streļčenoks Semjons, Graudiņš Patriks, Samolazov Matvej, Bermans Dans Arje, Beļčuka-Buinovska Oļesja)
Paldies visiem skolēniem par piedalīšanos olimpiādē! Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search