Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Adaptācija, izglītojošas nodarbības 5.klašu skolēniem “Attiecības”

1 IMG 76335. klašu skolēniem septembra sākums ir adaptācijas laiks skolā, klases kolektīva saliedēšana. Laika posmā līdz 18. septembrim 5. klases skolēniem notika izglītojošas nodarbība “Attiecības”. Nodarbības tika organizētas, lai palīdzētu skolēniem attīstīt prasmes veidot attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un risināt konfliktus.
Nodarbības laikā tika pārrunāti dažādi jautājumi. Skolēni atsvaidzināja savas zināšanas par to, ka pastāv dažādi attiecību veidi – starp draugiem, ģimenē, skolā, romantiskas vai draudzīgas attiecības. Attiecībās svarīgākais ir atvērta savstarpējā komunikācija. Tas ir pamats konfliktu risināšanai. Svarīgi izvērtēt, vai cilvēki, ar kuriem pavadām laiku, mūs ietekmē pozitīvi, vai negatīvi (ņirgāšanās, aprunāšana, skolas kavēšana, atkarības) jeb vienaudžu spiediens. Svarīgi katrā situācijā pieņemt pārdomātu lēmumu. Lai izdodas nodarbībā iegūtās zināšanas un prasmes pielietot ikdienā!! Foto
Nodarbības notika projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā" Nr.9.2.4.2/16/I/001 ietvaros.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search