Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Cepam pankūkas kopā ar Latvijas Saeimas deputātu Č.Batņu.

1 B 8Eiropas kluba jaunajām dalībniecēm - Anetei, Martai un Evelīnai uzdevums klubā bija noorganizēt pirmo pasākumu - kopā uzcept pankūkas ar Latvijas Saeimas deputātu Česlavu Batņu. Bijušais Ādažu vidusskolas direktors atsaucīgi piekrita iesaistīties šajā pasākumā. Intervijas jautājumi sarūpēti un pankūku mīkla top. Sarunas par politiku, atbildīgumu un Latviju. Nedaudz rūgtums par savtīgumu. Varēja izjust, ka deputāts kā profesionālis, iegulda daudz laika, lai sekmētu Latvijas izglītības attīstību. Politika, ģimene un darbs. Skolotājs, tā prestižs un jauniešu nākotne. Kā iesaistīt jauniešus šajā profesijā?  Savukārt ikdienā - kā sabalansēt vajadzību pēc mūzikas, darbu un fizisko izturību. Izrādās, ka pankūku cepšana ir deputāta svētdienas ģimenes darbiņš. Tādas ar kefīru, pufīgas. Šoreiz gan cepam plānās pankūkas. Neticami, bet viss izdodas un plānās pankūkas ar Omas ķiršu zapti vai kondensēto pienu… ir gardas. Draudzīgā atmosfērā Česlavs Batņa dalās arī izjūtās pār bērnību, jaunības iecerēm un šodienu.  Ar pārliecību par Laimes zemes iespējamību. Un gribas tam noticēt un iet, un darīt.
Dažas jauniešu atziņas.  Stella -" Šodien jutos, ka pasākums bija lietderīgs. Laba ideja, labs koncepts. Varēja redzēt, ka politiķim ir tiešām daudz kas stāstāms. Tieši pankūkas it kā atspoguļoja visu, ka nav arī īsti jātaisa pēc receptes, bet uz aci- kā Č.Batņa teica. "  Marta - "Kopumā man viss ļoti patika, bija jauka pieredze un interesanti uzzināt par deputātu Č.Batņu vairāk. Kā viņam patika skolas dzīve un kā tas viss notiek tagad Saeimā". Edgars - "Pankūku cepšanas iesaistība intervēšanas procesā bija ļoti labi integrēta. Batņa bija foršs! Visi iesaistītie jauniņie - malači!" Anete - Manuprāt šī intervija izdevās ļoti labi, no sākuma man pašai bija nedaudz bail, jo nekas tāds nebija darīts. Organizējot šo pasākumu ieguvu daudz ko jaunu, gan par pašu organizēšanu, gan par pašu Česlavu Batņu."    Ralfs- "Intervijas noslēgums bija superīgs - tā draudzīgi parunāt ar Česlavu Batņu." Foto

Skolotāja S.Savicka

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search