Vārda dienu svin: Sniedze, Meta / 02.12.2023

booked.net

Jaunumi

Eiropas valodu dienas Ādažu vidusskolā

1 20231005 160409Septembra pēdējā nedēļā un oktobra sākumā mēs, 2. svešvalodas skolotāji, akcentējām Eiropas valodu nozīmi, jo 26. septembris ir Eiropas valodu diena. Gan pamatskolas, gan vidusskolas jaunieši iesaistījās valodu iepazīšanā.
5., 6. un 8. klašu skolēni izvēlējās valsti un izveidoja vimpeli ar šīs valsts simboliem un vienu vārdu, kuru ierakstīja šajā vimpelī. Tika strādāts atbildīgi. Vimpeļi tagad ir apskatāmi B korpusa 3. stāva gaitenī.
11.c klases jauniešu grupa devās pie 5. un 6. klasēm un iemācīja šo klašu skolēniem labos vārdus 5 valodās. Kerija Kaminska runāja latviski un iesāka sarunu par valodām. Kristīne Gončarova mācīja vārdus un frāzes franču valodā, Katrīne Kiršteine- spāņu valodā, Grēta Skadiņa- vācu valodā, Artūrs Meržans – krievu valodā un Ricardas Sargautis- lietuviešu valodā.
11. c klases jauniešu vērtējums: “Mums bija milzīgs prieks būt šīs idejas īstenotājiem un liels gandarījums pamatskolas klasēm iemācīt ko jaunu.” Foto

Anna Deniškāne, svešvalodu (krievu un vācu val.) MK vadītāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search