Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Miķeļdiena Ādažu PII grupiņās

WhatsApp attēls 2023 09 30 plkst. 10.17.29 dae81665Dabā atkal ir ienācis rudens, kad acis ik dienu priecē krāsu toņu daudzveidība pļavās, mežos un māju pagalmos. Krāsas, kas ikdienā ir mums apkārt, nenoliedzami, ietekmē mūsu emocionālo pasauli. Iepazīšanās ar krāsu palīdz bērnam pilnīgāk uztvert dažādus objektus un parādības, bērni  iemācās nodibināt sakarības: saule ir dzeltena, ķirbis ir oranžs, baravika ir brūna, zāle ir zaļa, debesis ir zilas. Ādažu vidusskolas PII, gaidot Miķeļdienu, katrai nedēļas dienai tika izvēlēta sava krāsa. Grupiņās bērni ar skolotājām papildināja zināšanas par krāsām, to nozīmi, krāsu jaukšanu un toņiem, saistot ar rudens meža veltēm dārzā un mežā, bet vecāki iesaistījās, cenšoties piemeklēt bērniem apģērbu attiecīgās dienas krāsā. Nedēļas noslēgumā ar jautrām rotaļām, dziesmām, dejām  un cienāšanos tiek svinēta MIĶEĻDIENA, Ražas svētki.
Par priecīgu, košu, bagātu rudeni! FOTO

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search